TRENERZY

Karolina Szczerba

Karolina Szczerba

Trenerka Gimanstyki artystycznej / instruktor akrobatyki. Kocha gimnastykę, akrobatykę, taniec i pracę z dziećmi w każdym wieku. Uwielbia doskonalić swoją wiedzę i umiejętnosci, którą każdego dnia przekazuje na treningach od 2002 roku. Prywatnie mama cudownej córeczki Alicji. Wieży,że jeśli robisz to co kochasz, to nie przepracujesz w swoim życiu ani jednego dnia.
czytaj więcej
Jakub Szczerba

Jakub Szczerba

Instruktor akrobatyki i gimnastyki sportowej. Kocha pracę z dzieciakami. Od 2009 roku pogłębia sowją wiedze i umiejętnosci, które przekazuje na treningach w Stowarzyszeniu JK Sport. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, który kształtuje charakter, ciało i umysł. 
czytaj więcej
Sebastian Moroz

Sebastian Moroz

Instruktor akrobatyki sportowej w Stowarzyszeniu JK Sport od 2017 roku. Doświadczony zawodnik gimnastyki sportowej, który swoją wiedzę i umiejętności przekazuje dzieciakom w każdym wieku. Najważniejsze w jego pracy jest bezpieczeństwo i świetna zabawa. 
czytaj więcej
Konrad Świecki

Konrad Świecki

Związany ze Stowarzyszniem JK Sport od 2015 roku. Jest trenerem, który uwielbia swoją pracę i dzieciaki, a one uwielbiają jego. Jest pełen energii, pomysłów i pasji. 
czytaj więcej
Liliana Cichoń

Liliana Cichoń

Od najmłodszych lat związana ze sportem: akrobatyka i jeździectwo. „To sport mnie ukształtował i nauczył cierpliwości. Trening to najlepsza terapia. Praca z ciałem, ale przede wszystkim z głowa. Wysportowane, zdrowe ciało może mieć każdy, bo do sukcesu nie ma windy, musisz iść po schodach."
czytaj więcej