ZAJĘCIA


UWAGA PODAJEMY BARDZO WAŻNE INFORMACJE – PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE
W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVI-19

 

 

ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI i  AKROBATYKI 
WSZYSTKIE ZAJĘCIA  ZAPLANOWANE ZOSTAJĄ ODWOŁANE OD KWIETNIA DO KOŃCA CZERWCA 2020 roku

 

 •      Opłaty za zajęcia wstrzymujemy od kwietnia 2020 – wszystkie dokonane wpłaty za miesiące kwiecień, maj i czerwiec zostaną Państwu wrócone na konto, dlatego bardzo prosimy osoby, które mają opłacone powyższe miesiące o maila (biuro@jksport.pl) z nr. Konta na jaki ma być dokonany zwrot,
 •       Ponieważ w marcu nie mogliśmy poprowadzić wszystkich zaplanowanych zajęć na Sali gimnastycznej, w ramach opłaty, z myślą o naszych gimnastyczkach i akrobatach, a także chęcią utrzymania stowarzyszenia na nasz kanał na YouTube wrzuciliśmy Państwu ok. 50 filmików z treningami, ćwiczeniami oraz propozycjami zabaw dla dzieci,
 •       Czekamy na decyzję miast jeśli chodzi o otwarcie sal/hal gimnastycznych, każde miasto podejmuje odrębną - niezależną decyzję dostosowując się do wytycznych i obostrzeń,   
 •      Jeżeli będzie możliwość prowadzenia zajęć od czerwca to będą NOWE ZAPISY na ten miesiąc, będziemy musieli stworzyć nowe grupy i godziny zajęć, ponieważ nie wszyscy trenerzy będą mogli wrócić do prowadzenia zajęć, będą duże obostrzenia liczby dzieci oraz reżim sanitarny ,
 •      Bardzo prosimy wszystkich, którzy mają zaległości w opłatach o uregulowanie wszelkich płatności do końca maja za zajęcia od września 2019 do marca 2020.

 

BĄDŹCIE Z NAMI - JK SPORT to nie jest zwykła firma to RODZINA I PRZYJACIELE :) :) :) Tworzymy JK Sport z pasji i miłości do sportu, rozwoju i dzieciaków. Bardzo tęsknimy za pracą, dziećmi, bardzo nam przykro, że nie będzie zaplanowanych wyjazdów, ale niestety jesteśmy uzależnieni od decyzji innych. Trzymajcie za nas kciuki, wspierajcie, ćwiczcie, wysyłajcie zdjęcia i filmiki. Takie wsparcie psychiczne jest dla nas bardzo ważne :)

 

Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość i chęć wspomóc nasze stowarzyszenie finansowo w tym trudnym czasie to jest taka możliwość. Mogą Państwo wpłacać dowolną kwotę na konto stowarzyszenia wpisując w tytule „DAROWIZNA”, za co będziemy bardzo wdzięczni, każda złotówka wpłacona na cele statutowe będzie dla nas dużą pomocą na przyszłość i przetrwanie.

Drodzy rodzice, aktywność fizyczna ma przeogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wyrabiając w dziecku nawyk do uprawiania sportu, dajecie mu szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Gimnastyka - Akrobatyka  może być strzałem w dziesiątkę. Te dwie dyscypliny świetnie rozwijają wszystkie cechy motoryczne, co powoduje, że uczęszczanie na zajęcia rekreacyjne z JK Sport jest idealnym wstępem do  uprawiania w przyszłości każdej innej dyscypliny sportu.

DLACZEGO ZAJĘCIA W JK SPORT?
 • Wykwalifikowani trenerzy/instruktorzy
 • Super przygotowane sale gimnastyczne do ćwiczeń
 • Profesjonalny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny: Air Tack, Air Beam, Air Block, Air Roll (pompowane przyrządy akrobatyczne), maty gimnastyczne, trampoliny - eurotramp i wiele kolorowych przyborów
 • Uczymy i rozwijamy poprzez zabawę
 • Przekazujemy miłość i zaszczepiamy pasję do sportów gimnastycznych

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA?
 • Wygodny strój sportowy: chłopcy- krótkie spodenki i koszulkę, dziewczęta- kostiumy/body lub topy sportowe + leginsy
 • Skarpetki antypoślizgowe (będzie można zakupić nasze firmowe)
 • WODĘ do picia
 • Dzieczęta: gumkę do włosów
 • DOBRY HUMOR :)


   
   
ZAJĘCIA AKRO-Art

ZAJĘCIA AKRO-Art

AKRO-Art to nowatorskie zajęcia stworzone przez założycielkę Stowarzyszenia JK Sport Karolinę Szczerba łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec.
czytaj więcej
ZAJECIA AKRO-Gym

ZAJECIA AKRO-Gym

AKRO-Gym to połączenie Akrobatyki i Gimnastyki Sportowej. Głównym celem zajęć jest rozwijanie pasji do gimnastyki, poprawa  ogólnej sprawność, koordynacji, siły, gibkości i zwinności oraz nauka elementów akrobatycznych i piramid.
czytaj więcej
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera czy instruktora przeznaczone są przede wszystkim do osób, którym zależy uzyskać jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie.
czytaj więcej
GRUPA SHOW AKRO-ART - ZAAWANSOWANA

GRUPA SHOW AKRO-ART - ZAAWANSOWANA

Grupa SHOW AKRO-Art przeznaczona jest wyłącznie dla dziewcząt w wieku 7-12 lat (roczniki 2012-2008), które chciałyby przede wszystkim występować na różnych scenach, a także startować na zawodach.
czytaj więcej
MUSICAL

MUSICAL

Naszym głównym celem jest w przyjaznej atmosferze zabawy stworzenie przestrzeni, w której dzieci będą miały szansę na wyrażenie własnych emocji, pogłębienie swojej pasji oraz nauczenie się podstaw funkcjonowania na scenie i budowania kreacji scenicznej.
czytaj więcej
AKRO-SMYKI

AKRO-SMYKI

AKRO-Smyki  to 45 minutowe zajęcia sportowe z elementami akrobatyki przeznaczone dla wszystkich super zwinnych, mega ruchliwych i pełnych energii małych dzieci w wieku 4 - 5 lat.
czytaj więcej