ZAJĘCIA


Drodzy rodzice, aktywność fizyczna ma przeogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wyrabiając w dziecku nawyk do uprawiania sportu, dajecie mu szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Gimnastyka - Akrobatyka  może być strzałem w dziesiątkę. Te dwie dyscypliny świetnie rozwijają wszystkie cechy motoryczne, co powoduje, że uczęszczanie na zajęcia rekreacyjne z JK Sport jest idealnym wstępem do  uprawiania w przyszłości każdej innej dyscypliny sportu.


DLACZEGO ZAJĘCIA W JK SPORT?
  • Wykwalifikowani trenerzy/instruktorzy
  • Super przygotowane sale gimnastyczne do ćwiczeń
  • Profesjonalny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny: Air Tack, Air Beam, Air Block, Air Roll (pompowane przyrządy akrobatyczne), maty gimnastyczne, trampoliny - eurotramp i wiele kolorowych przyborów
  • Uczymy i rozwijamy poprzez zabawę
  • Przekazujemy miłość i zaszczepiamy pasję do sportów gimnastycznych

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA?
  • Wygodny strój sportowy: chłopcy- krótkie spodenki i koszulkę, dziewczęta- kostiumy/body lub topy sportowe + leginsy
  • Skarpetki antypoślizgowe (będzie można zakupić nasze firmowe)
  • WODĘ do picia
  • Dzieczęta: gumkę do włosów
  • DOBRY HUMOR :)

WARUNKI REZERWACJI MIEJSCA W GRUPIE
 
1. Liczba osób w grupie jest ograniczona.
2. O kolejności naboru do danej grupy decyduje data zapisu (wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIA dostępnego poniżej) oraz uiszczenie opłaty w ciągu 48 h od otrzymania potwierdzebua zapisu:
a) Osoby kontynuujące uczestnictwo w zajęciach uiszczają opłatę miesięczną zgodnie z obowiązującym cennikiem,
b) Osoby, które zapisują sie po raz pierwszy na zajęcia, uiszczają bezzwrotną opłatę w wysokości 40 zł (Warszawa, Józefów) lub 35 zł (Wyszków) na poczet opłaty miesięcznej, zgodnie z obowiązującym cennikiem.


    FORMULARZE ZAPISU   

 
 

FORMULARZ ZAPISU WARSZAWA
 


FORMULARZ ZAPISU WYSZKÓW
  


FORMULARZ ZAPISU JÓZEFÓW


 


 

   
   
 
ZAJĘCIA AKRO-Art

ZAJĘCIA AKRO-Art

AKRO-Art to nowatorskie zajęcia stworzone przez założycielkę Stowarzyszenia JK Sport Karolinę Szczerba łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec.
czytaj więcej
ZAJECIA AKROBATYKA

ZAJECIA AKROBATYKA

Nasze zajęcia to połączenie AKROBATYKI i GIMNASTYKI SPORTOWEJ. Głównym celem zajęć jest rozwijanie pasji do gimnastyki, poprawa  ogólnej sprawność, koordynacji, siły, gibkości i zwinności oraz nauka elementów akrobatycznych i piramid.
czytaj więcej
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera czy instruktora przeznaczone są przede wszystkim do osób, którym zależy uzyskać jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie.
czytaj więcej