ZAJĘCIA

Drodzy rodzice, aktywność fizyczna ma przeogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wyrabiając w dziecku nawyk do uprawiania sportu, dajecie mu szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Gimnastyka - Akrobatyka  może być strzałem w dziesiątkę. Te dwie dyscypliny świetnie rozwijają wszystkie cechy motoryczne, co powoduje, że uczęszczanie na zajęcia rekreacyjne z JK Sport jest idealnym wstępem do  uprawiania w przyszłości każdej innej dyscypliny sportu.

DLACZEGO ZAJĘCIA W JK SPORT?
  • Wykwalifikowani trenerzy/instruktorzy
  • Super przygotowane sale gimnastyczne do ćwiczeń
  • Profesjonalny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny: Air Tack, Air Beam, Air Block, Air Roll (pompowane przyrządy akrobatyczne), maty gimnastyczne, trampoliny - eurotramp i wiele kolorowych przyborów
  • Uczymy i rozwijamy poprzez zabawę
  • Przekazujemy miłość i zaszczepiamy pasję do sportów gimnastycznych

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA?
  • Wygodny strój sportowy: chłopcy- krótkie spodenki i koszulkę, dziewczęta- kostiumy/body lub topy sportowe + leginsy
  • Skarpetki antypoślizgowe (będzie można zakupić nasze firmowe)
  • WODĘ do picia
  • Dzieczęta: gumkę do włosów
  • DOBRY HUMOR :)


   
   
ZAJĘCIA AKRO-Art

ZAJĘCIA AKRO-Art

AKRO-Art to nowatorskie zajęcia stworzone przez założycielkę Stowarzyszenia JK Sport Karolinę Szczerba łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec.
czytaj więcej
ZAJECIA AKRO-Gym

ZAJECIA AKRO-Gym

AKRO-Gym to połączenie Akrobatyki i Gimnastyki Sportowej. Głównym celem zajęć jest rozwijanie pasji do gimnastyki, poprawa  ogólnej sprawność, koordynacji, siły, gibkości i zwinności oraz nauka elementów akrobatycznych i piramid.
czytaj więcej
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera czy instruktora przeznaczone są przede wszystkim do osób, którym zależy uzyskać jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie.
czytaj więcej
GRUPA SHOW AKRO-ART - ZAAWANSOWANA

GRUPA SHOW AKRO-ART - ZAAWANSOWANA

Grupa SHOW AKRO-Art przeznaczona jest wyłącznie dla dziewcząt w wieku 7-12 lat (roczniki 2012-2008), które chciałyby przede wszystkim występować na różnych scenach, a także startować na zawodach.
czytaj więcej
MUSICAL

MUSICAL

Naszym głównym celem jest w przyjaznej atmosferze zabawy stworzenie przestrzeni, w której dzieci będą miały szansę na wyrażenie własnych emocji, pogłębienie swojej pasji oraz nauczenie się podstaw funkcjonowania na scenie i budowania kreacji scenicznej.
czytaj więcej
AKRO-SMYKI

AKRO-SMYKI

AKRO-Smyki  to 45 minutowe zajęcia sportowe z elementami akrobatyki przeznaczone dla wszystkich super zwinnych, mega ruchliwych i pełnych energii małych dzieci w wieku 4 - 5 lat.
czytaj więcej