ZAJĘCIA dla DZIECI


Zapisy grup WYSZKÓW ruszyły!!!


Szanowni Państwo, z wielką radością chcielibyśmy ogłosić rozpoczęcie zapisów na nasze zajęcia w WYSZKÓW w roku szkolnym 2021/22.


ZAPRASZAMY- Zapisy poprzez formularz zapisu dostępny w zakładce "ZAJĘCIA"!!!


Zapisy dla grup z Józefowa, ruszą juz niedługo.Zapisy ruszyły!!!


Szanowni Państwo, z wielką radością chcielibyśmy ogłosić rozpoczęcie zapisów na nasze zajęcia w Warszawie w roku szkolnym 2021/22.


ZAPRASZAMY!!!
 
W przypadku braku miejsc w grupach bardzo prosimy o zapisanie się do grupy-

"Lista Rezerwowa" oraz przesłanie mailem preferowanej grupy,

do której chcieliby Państwo dopisać dziecko.

Zapisy dla grup Józefowa, tradycyjnie ruszą pod koniec Sierpnia lub na początku Września.
 


Drodzy rodzice, aktywność fizyczna ma przeogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wyrabiając w dziecku nawyk do uprawiania sportu, dajecie mu szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Gimnastyka - Akrobatyka  może być strzałem w dziesiątkę. Te dwie dyscypliny świetnie rozwijają wszystkie cechy motoryczne, co powoduje, że uczęszczanie na zajęcia rekreacyjne z JK Sport jest idealnym wstępem do uprawiania w przyszłości każdej innej dyscypliny sportu.
DLACZEGO ZAJĘCIA W JK SPORT?

  • Wykwalifikowani trenerzy/instruktorzy
  • Super przygotowane sale gimnastyczne do ćwiczeń
  • Profesjonalny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny: Air Tack, Air Beam, Air Block, Air Roll (pompowane przyrządy akrobatyczne), maty gimnastyczne, trampoliny - eurotramp i wiele kolorowych przyborów
  • Uczymy i rozwijamy poprzez zabawę
  • Przekazujemy miłość i zaszczepiamy pasję do sportów gimnastycznych

ZAJĘCIA AKRO-ART

ZAJĘCIA AKRO-ART

AKRO-Art to nowatorskie zajęcia stworzone przez założycielkę i trenerkę główną Stowarzyszenia JK Sport Karolinę Szczerba łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec.
czytaj więcej
ZAJECIA AKROBATYKA

ZAJECIA AKROBATYKA

Na zajęcia z akrobatyki zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 5 roku życia. Głównym celem zajęć jest rozwijanie pasji do gimnastyki, poprawa  ogólnej sprawność, koordynacji, siły, gibkości i zwinności oraz nauka elementów akrobatycznych i piramid.
czytaj więcej
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera czy instruktora przeznaczone są przede wszystkim do osób, którym zależy na uzyskaniu jak najlepszych wyników w jak najkrótszym czasie.
czytaj więcej